תמונות מכנס "ורוממנו מכל לשון"

תגובה 1:

 1. לאחר הקריאה תסכימו איתי שמידע זה טוב מאוד לחלוק איתכם כאן אתכם, אני מאמין שהוא יעורר השראה באחרים שכן מצאתי אושר ושמחה בנישואיי כיום, אני עד חי שזה עובד בשבילי , בעלי חוזר הביתה לאחר שנתיים של גירושין, זה כמעט לא יאומן אך פלאי.
  שמי אנדראה מריה, מירושלים - ישראל, אני אחות רפואית במקצועי. לפני כמה שבועות קראתי הערות דומות על פוסט בנושא ייעוץ זוגי בבלוג על גברת ארה"ב בשם תמר. היא העידה כיצד החזירה אהבה אמונה אמיתית בנישואיה השבורים, היא אמרה שד"ר אדודובה שעזרה לה להתפייס עם בעל לאחר מספר חודשים של הפרדה. היה לי כל כך מזל שקראתי את התגובה ברשת לפני כמה ימים והעתקתי במהירות את כתובת הדוא"ל האישית של ד"ר אדודואה כדי לתקשר איתו לעזרה דחופה להחזרת בן זוגי לאהבה לשעבר בבית, הוא מקבל לעזור.
  לפני חודשיים ניהלתי קטטה אדירה עם בעלי אנדראה; הוא הביט ישר בעיניי; אמר שהנישואים שלנו נגמרו, הוא אמר שהוא היה מסיים את הנישואים שלנו, הוא לקח את בני פליקס ונסע בארצנו להתגורר בקנדה עם אישה אחרת, מאז אני מנסה להתקשר ולשלוח הודעות ל אותו דרך טלפונים, חציון חברתי ואימייל אבל הוא חסם לחלוטין את התור שלי להגיע אליו והבן שלנו פליקס היה איתו ולא יכולתי לשמוע את הבנים שלי קולו, הכאב הזה שעברתי כל חיי עד היום שפגשתי נהדר ד"ר אדודואה אהבה גלשן כישוף, הייתי כל כך מתוסכל והייתי זקוק לעזרה לפחות להגיע לדבר עם הבן שלנו פליקס. קראו לי להתנצל גם כששנינו יודעים שהוא עשה לי עוול, הוא הוציא ממני את הבן שלי מעל 7 חודשים אין מילים אין אותיות. המצב הזה הורג אותי כל יום הייתי בדיכאון ונזקקתי נואשות לעזרה ופתרון דחופים בכדי לפתור את הבעיה, אז אני פונה לכתובת הדוא"ל של ד"ר אדודואה. אני מאמין שהוא יכול להיות רק תקווה לעזור לי להחזיר את בעלי הביתה עם בני פליקס. . עם זאת, ד"ר אודודואה הבטיח לי שהוא יכול לעזור לי להחזיר את בעלי והילד שלי הביתה תוך 7 ימים מרגע שאהבתי תפילות אהבה. הייתי בהלם וניסיתי את זה, אני ממלא בקפידה את הוראותיו צעד אחר צעד. יומיים אחרי שדוקטודואה אמר שהוא סיים את הקסם את כוחות הכתיב של האהבה לאוויר במקדש הפיתרון, כל אלה נעשו על ידו לבד, לא עשיתי שום דבר רק סיפקתי פריטים נדרשים. באותו לילה בעלי אנדרס התקשר אלי לטלפון הנייד כדי להתנצל, הוא היה מאוד מפוכח דיבר איתי נחמד, הוא ריחם מאוד על כל מה שהוא עשה כדי לפגוע בי. אנדרס חוזר הביתה עם פליקס שלנו. אני כל כך שמח היום שמשפחתי את משפחתי ואת בעלי ואני אוהבת אחד את השני יותר מתמיד. אודה לנצח ואודה לאודודואה. אני מבטיח לחלוק את עדות החדשות הטובות שלי לחברים שלי ולכולם כאן בעולם.
  אודודווה אמר לי גם שיש לו כוחות מחוננים לפיתרון לאתגרי החיים;
   * אוהב כישוף קסם לבן זוגו המאהב של Win-Back
  * כישוף קסם להצלחה כלכלית, טבעת קמע למזל טוב
  * שורשים ועשבי תיבול מסורתיים לריפוי מחלות, ריפוי לסרטן
    מחלות, ריפוי HIV, לחץ דם גבוה, קסם פוריות האישה
  * מספרי LOTTERY מזל
  * קמע מבורך צלצל לנצח - משחק.
  זה עובד בשבילי. אני מאמין שזה יעבוד גם בשבילך.
  צור קשר עם Dr.Oduduwa באמצעות איש קשר בדוא"ל אישי למטה:
   (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)

  השבמחק